پنل پیامک :

read more image


فرض کنید شما تولید کننده یک سری لوازم آرایشی ویژه بانوان هستید جهت معرفی این محصول از طریق پنل پیامک چگونه عمل میکنید؟ آیا به جای ارسال اس ام اس به صورت تصادفی بهتر نیست ارسال پنل پیامک به داروخانه‏ها و مراکز فروش لوازم بهداشتی را در دستور کار خود قرار دهید و یا اگر میخواهید این پیام را به عموم مردم ارسال کنید این کار را بر اساس تفکیک جنسیت انجام دهید تا این پیام فقط به دست خانم‏ها برسد. برای همین امر می توان از پنل پیامک استفاده کرد.


شرکت های زیادی بوده‏اند که پس از انجام هزینه های میلیونی جهت تبلیغات خود هیچ بازخوردی کسب نکرده‏اند و پس از بررسی مشخص شده است این شرکتها بدون دسته بندی مشتریان خود شروع به تبلیغات کرده‏اند که هیچ سودی نداشته است.


در سامانه پنل پیامک شرکت وبیم نزدیک به سیصد گروه بانک اطلاعاتی از مشاغل مختلف استان و کشور موجود می ‏باشد.پنل پیامک بر اساس این بانک های اطلاعاتی که ارسال هدفمند نامگذاری می‏شود از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه بوده و از اتلاف وقت و انرژی نیز جلوگیری می‏نماید. استفاده از پنل پیامک باید با اصول صحیح تبلیغاتی انجام شود تا پنل پیامک مفید و موثر واقع شود.


نکته مهم دیگر اینکه سعی کنید به جای استفاده یکباره از پنل پیامک، آن رابه چند بازه تقسیم کرده و به فاصله زمانی مناسب ارسال کنید.چون ممکن است در برخی از موارد استفاده از پنل پیامک مفید واقع نشود که در اینصورت پنل پیامک نا کارآمد می شود برای همین باید از پنل پیامک به صورت صحیح و اصولی استفاده شود.


برای بهتر جواب گرفتن از پنل پیامک باید پیامک ارسالی را مختصر و مفید نوشت تا به هیچ عنوان باعث آزردگی مخاطب نشود در غیر اینصورت پنل پیامک چندان مفید نخواهد بود و مخاطب تمایلی برای استفاده از پیامک ارسالی نخواهد داشت و پنل پیامک کاملا بی‏فایده خواهد بود.


پنل پیامک در بسیاری مواقع برای بعضی شرکتها کاملا مفید بوده و با استفاده از پنل پیامک تبلیغات چشمگیری برای خود انجام داده‏اند و همیشه از پنل پیامک راضی هستند ولی در برخی از شرکتها که با اصول درست از پنل پیامک استفاده نکرده اند این تبلیغات موثر واقع نشده و حتی در برخی موارد باعث ایجاد نارضایتی در مخاطب‏ها و مشتریان شده است پس باید از پنل پیامک با اصول صحیح استفاده کنیم.


پنل پیامک شرکت وبیم مفتخر است که با بهترین امکانات و پایین ترین قیمت پنل پیامک را عرضه کرده و پنل پیامک خود را به صورت شبانه روزی پشتیبانی می کند که این باعث افزایش کارایی و اعتبار شرکت وبیم و پنل پیامک عرضه شده خواهد شد.


در دنیای امروزی استفاده از تبلیغات سنتی دیگر کارایی ندارد و مردم بیشتر به دنبال کار و مشکلات خود هستند ولی استفاده از تبلیغاتی همچون پنل پیامک با کمترین هزینه و بیشترین بازدید همراه است و می توان در مدت زمان کوتاهی تبلیغات خود را به بیش از میلیون‏ها نفر نشان داد که پنل پیامک بهترین روش برای این کار است و عکس العمل خوبی از طرف مخاطبان را نشان می دهد که این یکی از بهترین مزیت های پنل پیامک می باشد و بسیاری از بزرگترین شرکتهای تجاری این مورد را کاملا می دانند و برای تبلیغات خود از پنل پیامک استفاده می کنند که بسیار مفید و کاربردی می باشد و همچنین پنل پیامک کاملا مقرون به صرفه بوده و هزینه و وقت بسیار کمی را نیاز دارد .


شرکت فناوری اطلاعات وبیم بهترین و موثرترین راه های تبلیغات را برای شما در نظر دارد که یکی از آنها پنل پیامک تبلیغاتی می‏باشد که برای تمام صنوف با بهترین امکانات را دارا می باشد.