مقالات

read more image
21خرداد

تاریخچه پیامک

 پیام کوتاه (پیامک یا SMS) یک سرویس ارسال پیام متنی در گوشی، فضای مجازی و سیستمهای ارتباطات همراه می باشد که از پروتکل های ارتباطاتی استانداردی که امکان تبادل پیامک ها را بین خط های تلفنی یا گوشی های همراه ممکن می سازند استفاده می کند.
ادامه مطلب

read more image
 هم اکنون بسیاری از سازمانها ازطریق آگهی ها، فکس، رسانه های جمعی ، بروشور، تراکت ، وب سایت و ... بدنبال نوعی از تبلیغ یا اطلاع رسانی هستند که علاوه بر ارزانی و سرعت عمل بالا، از دیده شدن پیام خود نیز مطمئن باشند در ضمن زمان دیده شدن پیام شما و نوع اشخاص دریافت کننده نیز قابل کنترل باشد.
ادامه مطلب

read more image
  تصور کنید روی صندلی یک پارک نشسته اید و در یک دستتان گوشی قرار دارد و چندین متر آن طرف تر یک بیلبورد تبلیغاتی؛ اگر چشم شما (در بیشتر مواقع برحسب تصادف) به تابلو تبلیغاتی بیوفتد و در همان لحظه یک اس ام اس دریافت کنید؛ به خواندن تابلو تبلیغاتی ادامه میدهید؟ یا سریعاً به گوشی خود نگاه میکنید و اس ام اس دریافتی را میخوانید؟ فکر کنید و صادقانه پاسخ دهید... پاسخ شما چیست؟ 
ادامه مطلب

read more image
20خرداد
 در ارسال از طریق مودم جی اس ام پیامک های شما از طریق مودم به سمت نزدیک ترین آنتن مخابراتی که محدوده جغرافیایی شما را پوشش میدهد ارسال میگردد ،پس از تحویل پیامک ها به آنتن حال پیامک های شما بین آنتن های مخابراتی دست به دست میشود تا در نهایت به اس ام اس سنتر مخابرات برسد ( یا همان سرور های مخابرات) و سپس پیامک های شما توسط سرور به سمت مخاطب های شما مسیر دهی میشوند.
ادامه مطلب

read more image
20خرداد

روش موثر تبلیغات پیامکی

 

در اینجا چندین روش برای انجام موثر بازاریابی با پنل ارسال اس ام اس ذکر می‏کنیم : 1- متن اس ام اس خود را واقعا ساده بنویسید. قانون طلایی در بازاریابی با پنل اس ام اس این است که متن اس ام اس باید ساده، مستقیم و منحصر بفرد باشد. اگر میخواهید یکی از کالاهای خاص خود را تبلیغ کنید دیگر نیازی نیست درمتن ارسال پیامک بنویسید "در ضمن برای محصولات دیگرمان ......."


ادامه مطلب

read more image
20خرداد

تبلیغات پیامکی مفید یا مخرب؟

 

تبلیغات پیامکی اگر به صورت هدفمند باشند بسیار مفید خواهند بود ، مثلا شما با سامانه پیام کوتاه وبیم به محدوده خاص ، منطقه خاص یا شغل خاص یا حتی به سن و جنسیت خاص ارسال پیامک تبلیغاتی انجام دهید ، البته این مورد به شغل یا حرفه یا جایی که برای آن پیامک ارسال می کنید هم مرتبط می باشد.


ادامه مطلب