حل مشکل سرویس مدرسه دانش آموزان استثنایی

معاون فرهنگی شهرداری تهران از حل مشکل سرویس دانش آموزان مدارس استثنایی خبر داد.


به گزارش ایسنا، به مناسبت فرارسیدن مهر ماه و آغاز سال تحصیلی جدید، آیین بازگشایی مدارس، صبح امروز – اول مهرماه ۱۴۰۲- با حضور محمد امین توکلی زاده معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، مهدی صالحی شهردار منطقه ۲، مهدی امیری مدیرکل آموزش‌های شهروندی، حمید صاحب مدیرکل سلامت شهرداری تهران و جمعی از مدیران آموزش و پرورش در مدرسه استثنایی دخترانه توانخواهان، واقع در منطقه ۲ برگزار شد. 


محمدامین توکلی زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در این آیین اظهار کرد: از یک ماه پیش، خانواده‌ها و مدیران حوزه های مختلف برای شروع سال تحصیلی تلاش‌های خود را آغاز کردند و این نشان می دهد که مهرماه و تحصیل چقدر برای کشور اهمیت دارد. در این زمینه با تدبیری که شهردار تهران اتخاذ کردند در ۱۵ روز اول مهر اتوبوس و مترو برای دانش آموزان رایگان اعلام شد و اقداماتی برای رنگ آمیزی و بهسازی فضای سبز مدارس انجام شد. 


وی افزود: قرار بود برای امسال بحث رفت و آمد و سرویس مدرسه توان‌یابان را در دستور کار قرار دهیم که تا جایی که اطلاع دارم، در شهرداری قراداد آن با شرکت مدنظر منعقد شده و امسال مشکلات آنها در حوزه حمل و نقل برطرف خواهد شد و شاهد مشکلات سال‌های قبل نخواهیم بود تا بدون دغدغه‌ به تحصیل بپردازید و لحظات شادی داشته‌ باشید.  


بنا براعلام  روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری، در ادامه مهدی صالحی شهردار منطقه ۲ در این مراسم با آرزوی سال تحصیلی خوب و همراه با موفقیت برای دانش آموزان اظهار کرد: شأنیت ما در مدیریت شهری این است که محیط شهر را برای حضور امن و ایمن و همراه با آرامش دانش آموزان فراهم کنیم. 


وی افزود: امسال توانستیم برای آسفالت و ارائه تجهیزات به مدارس اقدامات خوبی انجام دهیم تا دانش آموزان در محیطی مناسب برای آینده و آینده سازی تربیت شوند. 

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

بیشتر بخوانیمیدکی شاپ فروشگاه لوازم مزدا
بیشتر بخوانیمشیرآلات بهداشتی

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *